Hi-fi sistemos Eisa 2020-2021 metų apdovanojimai

Prestižinius Eisa apdovanojimus pelniusių 2020-2021 Hi-fi sistemų prekių apžvalga, kurioje geriausias prekių nominacijas gavusios: garso kolonėlės, stiprintuvai, patefonai bei ausinės.

Eisa apdovanojimus 2020-2021 pelniusios Hi-fi sistemos:

Grindinės garso kolonėlės Focal Chora 826

Grindinės garso kolonėlės Focal Chora 826

Didele patirtimi ir aukštos klasės kokybe garsėjančios bendrovės Focal modelis Chora 826 - vienas geriausių pirkinių atitinkančių kainos ir kokybės santykį savo klasėje. Kolonėlės puikiai tinkamos tiek atvirose erdvėse, tiek didelių plotų kambariuose, sukuria švarų, tikslų ir galingą garsą už prieinamą vartotojui kainą.

Grindinės garso Kolonėlės SVS PRIME PINNACLE

Grindinės garso Kolonėlės SVS PRIME PINNACLE

Klasikinės, universalaus dizaino ir pritaikymo grindinės garso kolonėlės puikiai tinkamos didesnėms patalpoms. SVS modelis „PRIME PINNACLE“ dėl galingo boso užtikrina aiškų, tikslų ir malonų garsą.

Lentyninės garso kolonėlės Monitor Audio Bronze 100

Lentyninės garso kolonėlės Monitor Audio Bronze 100

Praeitų metų apdovanojimus pelnęs gamintojas Monitor Audio šiais metais ir vėl laikomas vienu geriausių savo klasėje. Nedidelės, tačiau itin galingos, išvaizdžios ir nepaliekančios abejingų kolonėlės Bronze 100. 100W galia 87dB jautrumas sukurs nepriekaištingo, švaraus ir galingo garso pojūčius tiek mažesnėse tiek didesnėse erdvėse.

Belaidės garso kolonėlės SYSTEM AUDIO LEGEND 5

Belaidės garso kolonėlės SYSTEM AUDIO LEGEND 5

Danijos kompanijos SYSTEM AUDIO belaidės kolonėlės alternatyvus, išmanus ir žinoma patogus pasirinkimas visiems muzikos entuziastams. Naudodamos WISA technologiją, perduodamos garsą iki 192kHz/24-bit užtikrina nepriekaištingą skambesį ir galimybę prisijungti prie daugybės šaltinių – kompiuterio, televizorių. DLNA / UPnP, „GoogleCast“, „AirPlay“ ir „Bluetooth“ galimybės.

Garso stiprintuvas NAD MASTERS M33

Garso stiprintuvas NAD MASTERS M33

Praėjusių metų laimėtojas, šiais metais ir vėl skina laurus, MASTERS M33 dar labiau išplėtota koncepcija, pažangi „Purifi Audio“ D klasės stiprintuvų technologiją. Geriausias savo klasėje, aukštos kokybės ir galingumo dermė. 700W galia, Bluetooth aptX HD 5.0. galimybės.

Integruotas garso stiprintuvas ARCAM SA30

Integruotas garso stiprintuvas ARCAM SA30

Integruotas stiprintuvas, turintis viskas viename (angl. all-in-one) funkcijas, gebantis prisijungti tiek prie televizoriaus tiek prie kitų šaltinių ar net patefono. Plačias ir išmanias galimybes vartotojui suteikiantis stiprintuvas - GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer palaikymas.

Integruotas garso stiprintuvas MUSICAL FIDELITY M8XI

Integruotas garso stiprintuvas MUSICAL FIDELITY M8XI

Gamintojas MUSICAL FIDELITY kaip ir visi kiti jo įrenginiai pasižymi ir vadovaujasi vienu principu - galios niekada nebus per daug. Tai patvirtina ir šis stiprintuvas – 550 W galia, dizainas ir sumanumas. Vertinamas ir apdovanotas ne tik už savo galią, tačiau ir vikrumą – greitas, tikslus ir našus įrenginys viename.

Stiprintuvas MICHI P5 / S5

Stiprintuvas MICHI P5 / S5

Michi P5 ir S5 garantuoja visiškai natūralios, sklandžios ir nepamirštamos muzikos antplūdį visiems muzikos entuziastams. Iki detalių išpuoselėtas konceptas, estetika ir kokybė – geriausias derinys. „Michi“ savo įrenginyje siekia perteikti muzikos kalbą, jos emocijos ir dvasinį ryšį. Kruopštus įrenginio surinkimas rankomis, komponentai ir pastangos sukuria stulbinantį įrenginį vertą apdovanojimo ir pagyrų.

Patefonas THORENS TD 1601

Patefonas THORENS TD 1601

Klasikų klasika, taip įvertinamas Thorens modelis, vadinamas nauju sugrįžimu. Šio gamintojo vardas su patefonais siejamas jau daugiau kaip 120 metų, todėl naujasis TD 1601 stengiasi išlaikyti ir atspindėti to meto išvaizdą, tačiau su dar platesniu funkcionalumu ir dar daugiau išplėtotų galimybių vartotojui.

Patefonas Pro-Ject T1

Patefonas Pro-Ject T1

Vidutinės klasės Hi-Fi sistema - išvaizdus, estetiškas ir prieinamos kainos patefonas vartotojams siūlantis iš tiesų kokybišką skambesį bei funkcijas už prieinamą kainą. Savo apdirbtu cokoliu, didelio tikslumo guoliu, stiklo padėklu ir naujai suprojektuotu vientisu aliuminio „tonearmu“, jis siūlo nuostabiai svarų ir išsamų garsą.

DAC IFI AUDIO ZEN DAC

DAC IFI AUDIO ZEN DAC

Šio gamintojo modelis nepalieka abejingų dėl savo paprastumo ir patrauklumo: subtili išvaizda, lankstumas bei tvirta inžinerija. Už tikrai prieinamą vartotojui kainą IFI AUDIO ZEN DAC siūlo nepriekaištingą kokybę ir garsą Jūsų kompiuteryje, ar ausinukuose.

Tinklo grotuvas VOLUMIO PRIMO

Tinklo grotuvas VOLUMIO PRIMO

Aukštos klasės, išskirtinis ir specialaus leidimo grotuvas VOLUMIO PRIMO nepaliks abejingų. Skirtas visiems muzikos entuziastams ir audiofilams. Minimalistinis dizainas, kruopščiai apgalvota ir išpildyta kiekviena detalė sklandžiam ir kokybiškam naudojimui. Palaikomi formatai: DSD, WAV, FLAC, Alac, Aac, Vorbis, Cue, Mp3 ir dar daugiau. HDMI vaizdo išvestis. Sprendimas visiems skaitmeninio srauto poreikiams.

Įrašų valymo įrenginys PRO-JECT VC-E

Įrašų valymo įrenginys PRO-JECT VC-E

Leiskite atgimti Jūsų įrašams per naują. Kompaktiškas, nedidelis įrenginys PRO-JECT VC-E mažas, tačiau prieinamas bei greitas, sukdamas diską 30 aps./min., jį išvalo vos kelias pasukimais.

Fono korektorius (korekcinis stiprintuvas) patefonui Primare R15

Fono korektorius (korekcinis stiprintuvas) patefonui Primare R15

Stiprintuvas pasižymi savo kompaktiškumu ir galimybėmis, vos 35cm pločio korpuse stiprintuvas siūlo judėjimo ritės ir kasečių stiprintuvo lygius. Stiprintuvas išsiskiria savo dizainu, patogiomis ir funkcionaliomis galimybėmis vartotojui. Našumas ir stiprus signalas iš bet kurios plokštelės, su kuria jis sujungtas.

Nešiojamasis muzikos grotuvas FIIO M11 PRO

Nešiojamasis muzikos grotuvas FIIO M11 PRO

Savo klasėje pasižymintis geriausiu funkcionalumu bei aukštos kokybės jutikliniu ekranu. „M11 Pro“ gali būti naudojamas tiek kaip „Bluetooth“ imtuvas, tiek kaip siųstuvas, kaip USB DAC ir USB garso grotuvas (su įprastu DSD išėjimu). „Samsung Exynos“ ir „SoC“ užtikrina sklandų muzikos valdymą.

Ausinės Dali IO-6

Ausinės Dali IO-6

Įspūdingas ir įvertintas Danijos gamintojo įrenginys „IO-6“. Puikus triukšmo slopinimas, švarus ir tikslus garsas. Galingos ausinės pasižymi nepriekaištingai išpuoselėtu dizainu, bei viena geriausių baterijų, kuri leidžia muzikos klausytis iki 30 valandų.

Nešiojamieji DAC stiprintuvai AUDIOQUEST DRAGONFLY COBALT

Nešiojamieji DAC stiprintuvai AUDIOQUEST DRAGONFLY COBALT

Aukštos kokybės stiprintuvai, perduodantys puikų, tikslų ir aišku garsą. hi-fi sistema turinti galimybę prisijungti prie Jūsų kompiuterio ar ausinių. Vos nykščio dydžio įrenginys yra itin kompaktiškas ir patogus kompanionas, kad ir kur būtumėte.